Zajmujemy się również produkcją ławek, które są wykorzystywane we wszelkiego rodzaju przestrzeniach. Doskonale sprawdzają się w przestrzeniach miejskich, ale również ogrodowych lub leśnych. Skupiamy się przede wszystkim na uniwersalności naszych modeli oraz dopasowywaniu ich do konkretnego otoczenia. Połączenie drewna i metalu sprawia, że ławki są wysokiej jakości, trwałe i wpisują się w każde otoczenie. Nasze projekty uwzględniają różne potrzeby, które staramy się spełniać z jak największą starannością i naciskiem na jakość wykonania.

Nasza firma rozumie znaczenie komfortu. Od początku istnienia produkujemy szeroką gamę metalowych balustrad. Produkty nadają się do użytku zewnętrznego i wewnętrznego w ramach wszystkich rodzajów środowiska zabudowanego, z komercyjnych i mieszkaniowych do publicznej lub przemysłowej. Balustrady w różnych konstrukcji i różnych materiałów, mogą być stosowane do prawie każdej sytuacji. Czy to balkon, poręcz, półpiętro, schody wewnętrzne i zewnętrzne. Wszystkie nasze zamówienia na balustrady są projektowane i produkowane w zgodzie z wizją klienta i stylu nieruchomości. Powłoka cynkowa i proszkowa daje trwałą wydajność i jakość estetyczną.

Ogrodzenia oznaczają: bramy, furtki, przęsła, bramy przesuwne, bramy skrzydłowe, słupy, czyli wszystkie niezbędne elementy, aby funkcjonalnie ogrodzić teren. Nasze ogrodzenia charakteryzują się prostą, ale niezwykłą formą i oryginalnym wzornictwem.  Dzięki powłoce cynkowej i proszkowej ogrodzenia spełniają najwyższe standardy odporności na korozję. Oferujemy kilkanaście rodzajów ogrodzeń. Na nowo wprowadzamy nowe modele ogrodzeń, by sprostać rosnącym wymaganiom rynku, w nawiązaniu do najnowszych trendów w architekturze. Wcześniejsze modele są stale modyfikowane i doskonalone w oparciu o doświadczenia. Wychodzimy na przeciw potrzebom klientów i realizujemy indywidualne projekty elementów ogrodzeniowych. Wszystkie rozwiązania mogą być zmienione i dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów.

Nasze realizacje